Bizimle iletişim kur
Candy

Telefon numarası : (86)755 82593248 Cell No.+86-1856758466

Naber : +8618566758466

Filipin Kara Ulaştırma Ofisi için özelleştirilmiş RECODA 4G vücut kameraları resmen teslim edildi

March 17, 2020

LTO Filipinler için özelleştirilmiş 4G kolluk organı aşınmış kamera ve yazılım yönetim platformu Mart 2020'de proje teslimatını ve teknik eğitimini resmen tamamladı

Haziran2019'da, birçok ürün testi ve teknik cevaplama turundan sonra, müşteri, Filipin Kara Ulaştırma Ajansı'nın vücuda takılan kameraların ve veri toplama ekipmanının ürün ve teknoloji tedarikçisi olarak RECODA'yı seçti. Müşteriler için 4G mobil kolluk ürünlerini ve yazılım çözümlerini proje gereksinimlerine ve teknik gereksinimlere göre özelleştirdik.

LTO Filipinler Kolluk kuvvetleri, trafik emri sağlamak için Recoda 4g vücut kameraları giyiyor ve Ulaştırma Bakanlığı'nın düzenlemelerine uymayan ihlalcilerle başa çıkıyor. Kritik olayların bir kaydını koruyarak anlaşmazlıkları çözmek ve toplulukla güven oluşturmak için kullanılabilir.

4 G / WIFI, 4G veya wifi ile gerçek zamanlı video ve ses iletimini bağlamak için 4 G gövde kamerası desteği. sesli interkom, grup çağrısı ve uzaktan video oynatma. kolluk ve personel koruma ve denetim şeffaflığını artırmak için.

NFC tanıma, iki yönlü görüntülü görüşme ve benzeri özelliklerin yanı sıra, RECODA 4G mobil kolluk çözümleri, plaka tanıma, yüz tanıma gibi bir dizi gelişmiş akıllı uygulama ekledi. RECODA, RECODA CMS yazılım sisteminde yerel karşılaştırmayı ve çevrimiçi karşılaştırmayı destekleyebilen en iyi yerli yüz tanıma teknolojisini entegre eder.